Hakkımızda

Biz uluslararası vizyon sahibi kurumsal bir avukatlık bürosuyuz. Hesap verirlik, objektiflik, etkinlik ve verimlilik temel hizmet ilkemizdir.

Hedefimiz müvekkillerimize her zaman en yüksek kalitede hizmet vermektir.

Hakkımızda


Hi̇zmetleri̇mi̇z

Müvekkillerimize, ilaç, tıbbi cihaz ve sağlık, enerji, inşaat ve gayrimenkul, lojistik, teknoloji, medya ve telekomünikasyon, otomotiv, hızlı tüketim ürünleri, kimyasal ve savunma sektörleri başta gelmek üzere değişik iş ve ticaret sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Çalışma Alanları


Uluslararası

Dünyanın her yanından gelen yabancı uyruklu müvekkillerimize Türk hukuku hizmetleri sunmakta; Türk müvekkillerimize de uluslar arası ticari ilişkilerinde irtibatta olduğumuz yabancı avukatlık ve hukuk büroları vasıtasıyla destek olmaktayız.

Uluslararası


Sosyal Sorumluluk

Etik değerlere bağlı kalarak en iyi hizmeti üretmenin ve mesleğimizin ilerlemesine katkıda bulunmanın en öncelikli sosyal sorumluluğumuz olduğuna inanırız. İlaveten ihtilafların adil bir şekilde çözülmesi ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanması için ve hukuk mesleğinin ve sisteminin gelişmesi adına gönüllü görevler almakta, bu tarz çalışmaları desteklemekteyiz.

Sosyal Sorumluluk