Uluslararası

Büromuz Türkiye’nin uluslararası ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesi, yurtiçinde ve yurtdışında iş ve yatırım fırsatlarının tanıtımı yönündeki, özel sektör ile devlet kurumlarının faaliyetlerine katkıda bulunur.


Dünya çapında ve özellikle Avusturya, Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, Kore, İskandinav ülkeleri, Rusya ve CIS ülkeleri, Singapur, İspanya, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri gibi önemli ticari merkezlerde tanınan saygın avukatlar ve hukuk büroları ile yakın işbirliği ve iş ilişkilerimiz mevcuttur.

Dünyanın her yanından gelen yabancı uyruklu müvekkillerimize Türk hukuku hizmetleri sunmakta; Türk müvekkillerimize de uluslar arası ticari ilişkilerinde irtibatta olduğumuz yabancı avukatlık ve hukuk büroları vasıtasıyla destek olmaktayız.

Bu amaçla farklı ülke ve bölgelerdeki ticaret kültürüne ve iş yapma ortamına odaklanmış olan ülke ve bölge masaları kurmuş bulunmaktayız. Bu masalarda, ilgili ülkelerde konuşulan anadilini konuşabilen avukatlar görev almakta ve ayrıca konularında uzman yabancı bürolardan geçici olarak gelen yabancı avukatlarla desteklenmektedir.


Fransız Masası:
İletişim: FrenchDesk@gun.av.tr
Alman Masası:
İletişim: GermanDesk@gun.av.tr
Japon Masası:
İletişim: JapanDesk@gun.av.tr
Rusya ve CIS Masası:
İletişim: RussiaCISDesk@gun.av.tr