Hakkımızda

Biz uluslararası vizyon sahibi kurumsal bir avukatlık bürosuyuz. Hesap verirlik, objektiflik, etkinlik ve verimlilik temel hizmet ilkemizdir.

Hedefimiz müvekkillerimize her zaman en yüksek kalitede hizmet vermektir.

BÜROMUZ

Türkiye’nin en eski ve en büyüklerinden biri olan büromuz, uluslararası alanda, önde gelen avukatlık bürolarından birisi olarak tanınmaktadır.

Kurumlara ticaret, şirketler, fikri mülkiyet, düzenlenmiş piyasalar hukuku alanlarında uyuşmazlık yönetimi, danışmanlık, sözleşmeler, tescil ve araştırma hizmetleri vermekteyiz.

Merkezimiz İstanbul’da olup Ankara, İzmir ve Türkiye’nin diğer önemli ticari merkezlerindeki bürolarla işbirliği yapmaktayız.

Büromuz, temelde Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermekte olup, Almanca ve Fransızca dillerinde de hukuki hizmet sağlamaktadır.

Müvekkillerimize, ilaç, tıbbi cihaz ve sağlık, sigorta ve reasürans, enerji, inşaat ve gayrimenkul, lojistik, teknoloji, medya ve telekomünikasyon, otomotiv, hızlı tüketim ürünleri, kimyasal ve savunma sektörleri başta gelmek üzere değişik iş ve ticaret sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz, hizmetlerinde lider, topluma, çevreye ve çalışanlarına duyarlı, yenilikçi ve sürdürülebilir bir kurum olmaktır.

Müvekkillerimizin başarısını, kendi başarımızdan önde görürüz. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi derinleştiririz. Bu amaçlarla ulusal ve uluslararası mesleki ve ticari dernek ve kuruluşların çalışmalarına etkin olarak katılır, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak katkıda bulunuruz.

Büromuz, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmaya kararlıdır.

ÖDÜLLER VE DERECELER

YORUMLAR

“Ekip, her biri kendi alanında yetkin çok yetenekli avukatlardan oluşmaktadır. Bu da birçok farklı alanda en iyi, en yetenekli ve deneyimli profesyonellerden hukuk hizmeti almayı mümkün kılıyor.”

“Mükemmeldiler, son derece verimli, net ve yardımcıdırlar.”

“Sorumluluklarını çok ciddiye alıyorlar. Müşterilerinin taleplerine büyük önem verirler. Müşterileri ile sürdürülebilir ve yenilikçi ilişkiler kurarlar. Her durumda yardım etmeye hazırlar. STK'lara yardım etme konusunda özellikle hevesliler. İş ahlakı konusunda da oldukça yetkinler.”

“Türk hukuk sistemi zorlu olabilir, ancak doğru sonuca ulaşmak için mücadele etmeye devam ediyorlar. İş ihtiyaçlarımızı anlıyorlar ve sorularımıza net ve pratik tavsiyelerle hızla yanıt veriyorlar.”

“Gün + Partners uygulanabilir, ticari açıdan anlamlı tavsiyeler verdi. Hizmetleri, çalıştığım sektörün nüanslarına ve faaliyetlerimizin sınır ötesi etkilerine uyumlu yenilikçi bir yaklaşımları var.”

“Yüksek kaliteli çalışırlar, zamanında tavsiye verirler ve genel olarak iş ve hukuki stratejilerimizi anlıyorlar. Yıllar içinde birçok ekip üyesiyle iyi çalışma ilişkileri kurduk.”

Gün + Partners, Türkiye'de saygın bir isme sahip, tüm çalışma alanlarında hizmet veren bir bürodur. Özenli, sorumlu ve doğru bir hizmet sunarlar ve müvekkillerin her adımda bilgilendirildiğinden emin olurlar.

“Ekip, Türk mahkemeleri nezdindeki uygulama ve prosedür konusunda büyük bilgiye sahiptir ve bunu zamanında, ticari olarak anlamlı tavsiye sağlamak için kullanır. Ekip, sınır ötesi davalarda uluslararası bir ekibin parçası olarak çalışma konusunda çok deneyimlidir. Ekip son derece duyarlı ve Türkiye'de uyuşmazlık yönetiminin karmaşıklığına ilişkin doğrudan açıklamalar sunabiliyor.”

“Ekip çok bilgili ve ihtiyaçlarınıza çok duyarlı. Hukuki hizmetleri oldukça profesyonel ve yaklaşımları işbirliğine uygundur.”

“Ekip son derece duyarlı, müşterilerin ihtiyaçlarını anlıyor ve güvenilir, çalışkan ve eksiksiz bir hizmet sunuyor.”

“Türkiye pazarında yadsınamaz bir başarı”

"Fikri mülkiyet hukuku lider bürosu Gün + Partners, Türkiye pazarına ilgi duyan çok uluslu şirketler için cazip bir seçenektir."

Aboneliğinizi Yönetin

Güncel hukuki görüşlerimiz ve etkinliklerimiz hakkında özelleştirilmiş bilgilendirme için abone olun.