Sosyal Sorumluluk

Mesleğimizin sürdürülebilir kurumsal yapısını güçlendirmek için örnek olur, çaba gösteririz. Oluşturduğumuz know-how ve teknolojiyi meslektaşlarımız ve toplumumuzla paylaşırız.

Faaliyet Etiğimiz

İşimizi en iyi şekilde yapmak, müvekkillerimize ve topluma değer yaratmak en birinci sorumluluğumuz; kendimizi ve mesleğimizi her daim geliştirmek temel ülkümüzdür.

Kurucumuz Av. Mehmet Gün’ün belirleyip önderliğini yaptığı: “ilkeli, sorumlu ve alçak gönüllü ol”; “dürüst, şeffaf ve doğru ol, doğruları söylemekten korkma”; “akılla duyguları ayrıştır, önyargılı olma, hakkı mutlaka teslim et”; “ekiple çalış, müvekkilini ve onun işinin ihtiyaçlarını iyi anla, işini iyi yap şansa bırakma”; “adil ol, başkalarını da düşün, sahip olduğun mal, bilgi ve tecrübeyi cömertçe paylaş” ilkeleri çerçevesinde faaliyet gösteririz.

Kurumsal sürdürülebilirlik alanında UN Global Compact - Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesini Türkiye'de ilk imzalayan kurumlardanız. Bu ilkeleri Sözleşmeyi imzalamadan önce zaten hayata geçirmiştik. Faaliyetlerimizi insan hakları, iş gücü, çevre ve yolsuzlukla mücadele konularında bu on ilkeye uyumlu ve sorumlu bir şekilde sürdürmekteyiz.

Aboneliğinizi Yönetin

Güncel hukuki görüşlerimiz ve etkinliklerimiz hakkında özelleştirilmiş bilgilendirme için abone olun.

;