Deprem Bursu Duyurusu

Haberler ve Etkinlikler -

Deprem Bursu Hakkında

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen 11 ilimizden, imkanları kısıtlı 50 üniversite öğrencisine yükseköğrenim hayatları boyunca nakdi burs ve mentorluk desteği vermek üzere açtığımız burs programına ilgi ve güveniniz için teşekkür ederiz.

Burs duyurumuzun yayınlanmasından bu yana sizlerden binlerce başvuru aldık. Depremden farklı şekillerde etkilenerek başvuruda bulunan her bir öğrenci arkadaşımıza destek sağlamayı gönülden arzu etsek de, kontenjanımız kısıtlı olduğundan kotamızı tamamladık.

Burs başvurularını değerlendirirken, en zor durumda ve en fazla ihtiyaç sahibi olan başvuruları önceliklendirmeye çalıştık. Başvurusu olumlu sonuçlanan öğrencilerimize en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Kotamız sebebiyle olumlu dönüş yapamadığımız başvurular için farklı çözümler üretmek üzere çalıştığımızı belirtmek isteriz. Bu kapsamda ilişkide bulunduğumuz sivil toplum kuruluşları ve kaynak sağlayabilecek diğer kurumlar ile görüşme ve çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalar sonuçlandığında yeniden bilgilendirme yapacağız.

Saygılarımızla,

Gün + Partners

Aboneliğinizi Yönetin

Güncel hukuki görüşlerimiz ve etkinliklerimiz hakkında özelleştirilmiş bilgilendirme için abone olun.